ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

487


18-річний тенісист із Полтавщини сенсаційно завоював Кубок України

Під Києвом, на кортах "Українського тенісного центру" відбувся турнір Кубка України з тенісу серед чоловіків та жінок, в одній із номінацій якого володарем трофею став Едуард Федорчук із Горішніх Плавнів.

Сенсаційні Задорожна і Федорчук (ліворуч) / utctennis.com.ua

Наш 18-річний земляк разом із Катериною Задорожною (Харків) перемогли у змішаному розряді. У перших трьох раундах турніру вони впевнено перемагали у двох сетах. У півфіналі і фіналі пара Федорчук-Задорожна буквально "виривали" перемоги у третіх, вирішальних сетах.

У півфіналі вони перемогли В. Олійника (Кам'янське) — Д. Коваленко (Київ) - 4:6, 6:2, 10:8.

У фінальному матчі Кубка України з тенісу у змішаному розряді їм протистояв двометровий гігант із Києва Володимир Ужиловський, який перед тим надзвичайно впевнено переміг у чоловічому одиночному і парному розрядах.

Ужиловський, який на 11 років старший від Федорчука, грав у парі з Дариною Гукасян (Чорноморськ). У першому сеті Федорчук-Задорожна перемогли —  6:2, у другому - програли — 3:6. У вирішальному, третьому сеті сенсаційну перемогу здобули Федорчук і Задорожна — 10:6.

Для тенісної Полтавщини кубкова перемога Едуарда Федорчука стала по-справжньому історичною. До речі, у двох інших чоловічих розрядах — одиночному і парному Едуард Федорчук програвав свої матчі вже у перших раундах кубкового турніру.

спорт, теніс, Кубок України, Едуард Федорчук

За темою:

  • Ротань гратиме в чемпіонаті Чехії з футболу
  • Затверджено календар Кубка України з мотоболу
  • Спортсмени Полтавщини виступатимуть на Всесвітній Універсіаді у Тайвані
  • Топ-5 за тиждень :