20:43 17.09

Чемпіонат Полтавщини з футболу: Савинці тікають у відрив

17 вересня відбулися матчі 15-го туру чемпіонату Полтавщини з футболу серед команд вищої ліги. "Колос" із Лазірок втратив важливі очки у Решетилівці, дозволивши лідеру - "Олімпії" - збільшити відрив від опонентів до п'яти очок.

15-й тур

ФК Велика Багачка — Колос (Дмитрівка) - 2:0. Обидва голи господарі забили у другому таймі.
ФК Рокита — Фламінго - 2:0. Матч виявився скандальним. Гру було зупинено на 74-й хвилині. Команда гостей залишила поле на знак незгоди з суддівством полтавського арбітра Олексія Біличенка.
ФК Оржиця — ФК Лубни - 2:0. Команда Віктора Козіна вийшла на третю сходинку турнірної таблиці.
Динамо — Колос (Лазірки) - 1:1.
Олімпія — Фортуна (Кейбалівка) - 5:1.

Турнірне становище лідерів: 1. Олімпія - 39. 2. Колос Л - 34. 3. Оржиця - 30. 4. Рокита - 29 (без урахування підсумку гри з "Фламінго"). 5. В.Багачка - 28.