16:50 24.09

Збірна Полтавщини стала дворазовим чемпіоном країни з кульової стрільби

У Львові відбувся чемпіонат України з кульової стрільби, за підсумками якого збірна Полтавщини завоювала шість медалей: дві золоті, три срібні і бронзову.

Цього разу наші земляки блискуче виступили у командних першостях, в яких вони завоювали п'ять медалей із шести. Чоловіча збірна Полтавщини стала дворазовими чемпіонами. У командній першості у стрілецькій вправі МГ-6 (довільна гвинтівка, 50 м, 3х40 пострілів із трьох позицій: стоячи, з коліна, лежачи) снайпери нашої області перемогли із загальним результатом - 3476 очок: майстер спорту міжнародного класу Андрій Сировня - 1169, заслужений майстер спорту Юрій Сухоруков - 1163, майстер спорту міжнародного класу Олексій Хабаров - 1144 очка.
Ще одну золоту медаль чоловіча збірна Полтавщини виборола у командній першості у вправі МГ-9 (довільна гвинтівка, 50 м, 60 пострілів лежачи) - 1173 очка: Сухоруков - 595, Хабаров - 590, Сировня - 588. У цій же вправі - в особистій першості - Андрій Сировня став срібним призером (у фіналі з поетапним вибуванням - 205,7 очка), тут він програв лише 0,1 очка львів’янину Олегу Царькову. Найцікавіше те, що Сировня вийшов до "фіналу восьми" з восьмого місця й завоював срібну медаль. А ось Юрій Сухоруков, який за підсумками кваліфікації був кращим, за підсумками фіналу з вибуванням фінішував, на жаль, лише четвертим (164,2 очка).

Пістолетна збірна Полтавщини у стрілецькій вправі МП-6 (довільний пістолет, 50 м, 60 пострілів) завоювала командне "срібло" чемпіонату України із загальним результатом - 1619 очок (Олексій Небесний - 545, Євген Конвісар - 541, Максим Городинець - 533).
Ще дві медалі командних першостей завоювала жіноча збірна Полтавщини, у складі якої виступали троє майстрів спорту міжнародного класу - Світлана Бойкова, Вікторія Сухорукова і Карина Сулімова: срібну - у вправі МГ-9 (довільна гвинтівка, 50 м, 60 пострілів лежачи) - 1748 очок, бронзову - у вправі МГ-5 (спортивна гвинтівка, 50 м, 3х20 пострілів із трьох позицій) - 1726 очок.

У загальнокомандному заліку чемпіонату України (жінки + чоловіки) збірна Полтавщини посіла четверте місце (1127 очок). А ось чоловіча збірна Полтавщини в окремому заліку серед чоловіків сенсаційно - вперше за багато останніх років - була другою (898 очок), і це при тому, що у трьох вправах зі стрільби по рухомих мішенях наші земляки взагалі не виступали.