19:58 25.09

"Гірник-Спорт" здобув перемогу у Краматорську, "Полтава" вирвала нічию у Рівному

Відбулися матчі 11-го туру першості країни з футболу серед команд першої ліги. Представники Полтавщини грали на чужих полях, проте поповнили свій очковий багаж.

Авангард (Краматорськ) - Гірник-Спорт - 0:1

Гол: Марусич 73-пен.

Авангард: Денчук, М.Воробей, Мирошник, Єрмаков, Полюлях, Ульянов, Малиш, Собко, Гришин (Бредун 84), Гордя (Стеценко 66), Агапов.
ГС: Крюков, Пернацький, Малей, Гарбар, Ченбай, Баранник (Демидов 46), Марусич (Р. Воробей 89), Павлик. Корольков, Крапивний, Мойсеєнко.

Верес (Рівне) - ФК Полтава - 2:2

Голи: Степанюк 13, Орловський 16 - Соломка 24, Трояновський 54.

Верес: Когут, Зозуля, Борзенко, Білий, Западня, Орловський, Кучеров, Котляр (Сергійчук 76), Волошинович (Герасимець 57), Степанюк, Козьбан (Сікорський 46).
Полтава: Бонь, Вовкодав, Ковтун, Парамонов, Лещенко (Бочкур 46), Дмитренко, Недоля (Лісовий 72), Насібулін, Зеленевич (Дегтярьов 78), Трояновський, Соломка.

Господарі швидко забили два голи. Антон Котляр виконав подачу від лівого кутового прапорця, Борис Орловський виграв боротьбу у захисників, а Руслан Степанюк коліном переправив м’яч у ворота - 1:0. Вже за три хвилини Мирослав Бонь капітулював вдруге. Руслану Степанюку вдався суперудар із середньої відстані. Форвард рівнян забив свій вже десятий у сезоні гол. За кілька хвилин Дмитро Козьбан міг доводити рахунок для великого, але пробив повз ворота.
До честі гостей пропущені голи не відправили їх у нокаут. І перший же серйозний момент біля воріт Богдана Когута завершився голом у ворота рівнян – Юрій Соломка пробив без шансів для воротаря – 2:1. А поперерві гості відігралися. Євген Трояновський виграв позиційну боротьбу у екс-полтавця Олексія Зозулі і головою пробив точно у кут воріт Богдана Когута – 2:2.
Шанси забити переможний гол мали обидві команди. Проте, рахунок на табло більше не змінювався.