14:59 02.10

Полтавка завоювала шість золотих медалей у ветеранському плаванні

У Львові відбувся перший міжнародний турнір із плавання у категорії "Мастерс" (ветерани) - "Кубок Лева", за підсумками якого двоє представників полтавського клубу "Скажені карасі" завоювали 10 медалей!

Найбільше нагород в активі полтавки Світлани Софіянчук, яка виступала у номінації 30-34 роки. Вона завоювала загалом сім медалей, із яких шість - золоті (на дистанціях 50, 100, 200 м - на спині, 100, 200, 400 м - вільним стилем). Срібну медаль Світлана завоювала на 50-метрівці вільним стилем, але найцікавіше те, що тут її результат - 35,81 сек - у перерахунку за міжнародною шкалою рейтингу ветеранів виявився найкращим - 435 балів.

Ще три медалі "Кубка Лева" завоював полтавець Ігор Негребецький, який виступав у номінації 45-49 років. Він перемагав на 200-метрівці комплексного плавання - 2 хвилини 45,07 секунди (це був його кращий результат за міжнародним рейтингом - 689 балів) та 200-метрівці брасом - 2:56,69. Срібну медаль Ігор Негребецький завоював на 100-метрівці брасом.