ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

320


На правий берег Кременчука хочуть запустити тролейбуси

Мер Кременчука Віталій Малецький пообіцяв, що в наступному році тролейбуси будуть їздити у Крюків - через міст, на якому немає контактної тролейбусної лінії.

www.kremenchug.ua

Ми зараз співпрацюємо з ЄБРР (Європейський банк реконструкції та розвитку - прим. ред.). У нас узгоджуються останні штрихи підписання кредитного договору і в умовах цього договору є купівля десяти тролейбусів, які мають запас автономного ходу для того, щоб рухатися через міст і заходити в Крюків. Проект розрахований на два роки придбання: може з'явитися в наступному році, може через рік. Запас автономного ходу цих машин сягає 20 км. Тобто він може заходити повністю в Крюків, робити розворот біля прохідної вагонного заводу, повертатися на лівий берег, ставити контактні штанги і рухатися далі. Такі машини є... Вони, правда, дорогі

- заявив Малецький "Кременчуцькій газеті".

Він хоче, щоб місто купило десять таких тролейбусів.

Малецький каже, що в Крюкові від з'їзду моста до прохідної вагонного заводу по вул. Приходько навіть залишилися контактні стовпи з радянських часів, коли спочатку планували курсування тролейбусів по Правобережжю.

Очільник міста вважає, що там можна відновити все, тим більше, що є підстанція і цим питанням зараз фахівці й займаються.

Передбачається, що мостом тролейбус буде йти як звичайний автобус, опустивши штанги, оскільки на мосту контактної лінії немає.

Приїжджали представники ЄБРР. Вони вважають це реальним проектом. Все залежить від акумуляторів: один мінімальний комплект акумуляторів - це 5 км ходу, чотири комплекти дають 20 км

- сказав міський голова.

Він говорить, що вартість такої машини в 1,5-2 рази вища. Кредитна сума зараз обговорюється, вона в межах 6,5-7 млн. євро.

транспорт, міст, тролейбус, Кременчук

За темою:

  • У Полтаві зупинилися тролейбуси. ВІДЕО
  • Топ-5 за тиждень :