ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

98


На Полтавщині почали змагатися дев'ять шахових гросмейстерів

У селі Омельник Кременчуцького району триває півфінал чемпіонату України з шахів, в якому змагаються 92 учасника.

Серед них - 9 міжнародних гросмейстерів: Михайло Олексієнко (Львівська обл.), Олександр Ковчан (Харківська обл.), Олександр Зубарєв (Запорізька обл.), Віталій Сивук (Миколаївська обл.), Валерій Невєров, Ельдар Гасанов (обидва - Харківська обл.), Володимир Сергєєв (Київ) та дві жінки-гросмейстери - Юлія Осьмак (Київ) і Наталія Букса (Львівська обл.). Також у півфіналі грають 16 міжнародних майстрів та майстрів ФІДЕ. Турнір відбувається на базі оздоровчого комплексу "Нафтохімік" ПАТ "Укртатнафта" і завершиться 12 жовтня.

Цікаво, що після другого туру без втрат, набравши по 2 очка, турнірну таблицю очолили 12 учасників, серед яких троє гросмейстерів: Михайло Олексієнко, Володимир Сергєєв і Юлія Осьмак.

Також 2 очка у двох перших турах набрав полтавець - майстер спорту з шахів та міжнародний гросмейстер із шахової композиції Олексій Соловчук. Він у першому турі переміг майстра ФІДЕ Олену Васіну (Волинська обл.), у другому - Миколу Муху (Дніпропетровська обл.).

спорт, шахи

За темою:

  • "Полтаву" вирішили не карати за скасований матч із "Шахтарем"
  • "Кременчук" удруге поспіль переміг із великим рахунком. ВІДЕО
  • 365 днів. Наша історія. 7 грудня. Перший гол в єврокубках найкращого українського футболіста. 15 фактів про життя Шевченка
  • Топ-5 за тиждень :