ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

147


Полтавські борці завоювали три "бронзи" міжнародного турніру

У Коломиї відбувся традиційний, уже 51-й міжнародний турнір серед юніорів із вільної боротьби, присвячений пам'яті Олекси Довбуша, за підсумками якого полтавці завоювали три бронзові медалі.

Вадим Падалка – бронзовий призер турніру в Коломиї

При цьому четверо полтавців дійшли до півфіналів, які вони всі програли, після чого трьом нашим землякам пощастило перемогти у поєдинках за "бронзу".

Одразу двоє полтавців стали призерами у ваговій категорії до 74 кг (23 учасника). Тут наш земляк Алфес Долідзе у півфіналі програв майбутньому переможцю - Ніку Кінчадзе (Грузія), а Вадим Падалка - Валерію Березняку (Київська обл.). Потім і Долідзе, і Падалка перемогли у поєдинках за бронзові медалі у цій ваговій категорії.

У ваговій категорії до 84 кг (18 учасників) полтавець Марк Маркарян у півфіналі також програв майбутньому переможцю - Саргізу Овсепяну (Вірменія), який у фіналі виграв у Аркадія Погосяна (Білорусь). У поєдинку за "бронзу" Маркарян переміг Ігоря Солецького (Івано-Франківська обл.).

А ось полтавцю Дмитру Олефіру, який виступав у ваговій категорії до 66 кг (23 учасника) не пощастило, він програв як півфінал, так і наступний поєдинок за "бронзу".

спорт, вільна боротьба

За темою:

  • "Полтаву" вирішили не карати за скасований матч із "Шахтарем"
  • "Кременчук" удруге поспіль переміг із великим рахунком. ВІДЕО
  • 365 днів. Наша історія. 7 грудня. Перший гол в єврокубках найкращого українського футболіста. 15 фактів про життя Шевченка
  • Топ-5 за тиждень :