20:00 07.10

Полтавці з перемоги стартували у вищій гандбольній лізі

7 жовтня у Полтаві відбувся стартовий матч першого туру першості країни з гандболу серед команд вищої ліги, в якому команда "Полтавщина-Динамо-Полтава" впевнено перемогла "Мотор-2-СДОШОР-3" (Запоріжжя) - 29:13.

Рахунок у матчі на другій хвилині відкрив полтавець Ігор Онас, який закинув перший гол у новому сезоні. А потім головним героєм матчу став полтавський воротар Михайло Кривошей, який уже з перших хвилин приголомшив суперників своєю надійною грою. У першому таймі він відбив 16 кидків із 23-х! Завдяки цьому на 15-й хвилині рахунок був 8:2 на користь полтавців, а після першого тайму - 14:5.
Глядачі стоячи аплодували йому, коли "лобові" атаки запоріжців і навіть 7-метрові пенальті Кривошей брав на себе. У перші 20 хвилин гри наш голкіпер, упіймавши кураж, виймав із сітки м'яч лише тричі.
У той же час польові гравці "Полтавщини-Динамо-Полтава" влучно діяли в атаці. Кращими снайперами у стартовому матчі чемпіонату стали: Ігор Онас - він закинув 7 м'ячів і Андрій Абрамов - 5.
Ігровий склад полтавців у першому матчі сезону був таким: Михайло Кривошей, Артем Олексієнко - В'ячеслав Нестеренко (закинув 3 м'ячі), Андрій Абрамов (5), Денис Мухін (4), Микола Цокало (3), Олександр Піхуля, Олег Шумило, Сергій Чуніхін (3), Юрій Прокопчук, Ігор Онас (7), Михайло Геращенко, Дмитро Горський (3), Ігор Голяник, Богдан Бесараб (1), Олександр Васюха, головний тренер - Олександр Горський.