16:37 08.10

Полтавські гандболісти здобули другу поспіль перемогу

8 жовтня у Полтаві відбувся другий матч першого туру чемпіонату країни з гандболу серед команд вищої ліги, в якому "Полтавщина-Динамо-Полтава" впевнено перемогла команду "Мотор-2-СДОШОР-3" (Запоріжжя) - 36:21.

Повторний матч був більш видовищним, ніж учорашній, адже обидві команди діяли розкуто і значно швидше, дещо зловживаючи індивідуальною грою. Головний тренер полтавців Олександр Горський неодноразово кричав гравцям: "А де ж командна гра!". Після цього господарі майданчика, справді, закручували такі комбінації, що глядачі були у захваті. Перший тайм завершився за рахунку 20:12 на користь полтавців.
Після перерви найактивнішими у складі господарів майданчику були В’ячеслав Нестеренко, який швидко діяв правим флангом, Ігор Онас та Андрій Абрамов, які атакували ворота суперників із різних відстаней, останній також реалізовував гандбольні пенальті видовищними "парашутами". Знову надійно діяв на останньому рубежі воротар полтавців Микола Кривошей – він неодноразово відбивав кидки запоріжців, інколи навіть цілими серіями – по два-три поспіль.
Ігровий склад полтавців у другому матчі був таким: Михайло Кривошей, Артем Олексієнко - В'ячеслав Нестеренко (закинув 5 м'ячів), Андрій Абрамов (5), Денис Мухін (5), Микола Цокало (3), Олександр Піхуля, Олег Шумило (3), Сергій Чуніхін (3), Юрій Прокопчук, Ігор Онас (5), Михайло Геращенко, Дмитро Горський (2), Ігор Голяник, Богдан Бесараб (5), Олександр Васюха, головний тренер - Олександр Горський.
Кращим бомбардиром полтавців у перших двох матчах став Ігор Онас, який закинув загалом 12 м’ячів.

У другому турі "Полтавщина-Динамо-Полтава" гратиме дві гри (28 і 29 жовтня) у Дніпрі - з командою УДХТУ.