ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

188


Держфінінспекція на дослідній станції виявила втрат на сто тисяч

Дев'ятьох посадових осіб Устимівської дослідної станції притягнуто до адміністративної відповідальності - вони незаконно виплачували премії, списували пальне та порушували фіндисципліну.

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Устимівської дослідної станції рослинництва Інституту рослинництва імені В.Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України встановили порушення, що призвели до втрат на суму понад 100 тисяч гривень.
Зокрема, посадові особи дослідної станції не внесли до вартості реалізованої продукції використаний пакувальний матеріал, через що недоотримано доходів на суму понад 50 тисяч грн. Крім того, у дослідній установі з порушенням законодавства виплатили премії на суму майже 55 тисяч. Також під час ревізії встановлено безпідставне списання дизельного пального та інші порушення фінансової дисципліни.
За недотримання законодавства 9 посадових осіб дослідної станції притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано Головне управління Національної поліції в Полтавській області.

ревізія, фінанси, держфінінспекція, штраф

За темою:

  • Оселі полтавців узимку можуть лишитися без тепла
  • На Полтавщині влаштують власне "Євробачення"
  • На Полтавщині затримали осіб, які займалися криптовалютою
  • Топ-5 за тиждень :