ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

190


Антимонопольний комітет зобов'язав Полтавську міськраду внести зміни до документів щодо конкурсних торгів по програмі "Безпечне місто"

АМКУ зобов'язав чиновників відміняти процедури закупівлі. На сайті Антимонопольного комітету України оприлюднена інформація щодо оскарження у сфері держзакупівель, в якій двічі згадується Полтавщина.

Фото apostrophe.ua

За результатами розгляду скарги ТОВ "БМС ТЕХНО" щодо порушення Відділом освіти Чутівської районної державної адміністрації законодавства під час проведення закупівлі – "Комп’ютерне обладнання та приладдя" за державні кошти Колегією зобов'язано замовника відмінити процедуру закупівлі за лотами 1-3.
За результатами розгляду скарги ТОВ "Телефонні системи і мережі "АНФЕР" щодо порушення Управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради законодавства під час проведення закупівлі – "Придбання устаткування для системи відеоспостереження для капітального будівництва системи "Безпечне місто" за державні кошти, Колегією зобов'язано замовника внести зміни до документації конкурсних торгів.

АМКУ, тендер, скарга

За темою:

Топ-5 за тиждень :