12:02 10.10

Полтавець завоював "золото" у молодіжній першості Київського марафону

9 жовтня у Києві відбувся міжнародний марафон "Wizz Air Kyiv City Marathon 2016", в якому у черговий раз успішно виступив полтавець Яків Савченко.

На класичній дистанції марафону 42 км 195 м (715 учасників) наш земляк став першим в історії представником Полтавщини, який зумів фінішувати у загальному заліку серед десятки кращих - на високому 6-му місці з результатом - 2 години 36 хвилин 55,3 секунди. За традиційними поняттями марафону, справжні чоловіки-марафонці формуються лише після 30 років, до 30 років вони є марафонською "молоддю". В окремому молодіжному заліку "Wizz Air Kyiv City Marathon 2016" (23-29 років) полтавець Яків Савченко став переможцем й отримав відповідну нагороду. Абсолютному переможцю Київського марафону - Олегу Лещишину (він представник номінації 30-39 років) полтавець програв 5 хвилин 45,2 секунди.

Два тижні тому Яків Савченко став переможцем першого в історії міжнародного марафону у Дніпрі.

Загалом у Києві на різних дистанціях 9 жовтня виступили 20 стаєрів Полтавщини. Кременчужанин Ігор Чорнуха в абсолютному заліку посів 38-е місце на марафонській дистанції (3 години 16 хвилин 23,4 секунди).

У марафонській мікст-естафеті, в якій змагалися 107 команд, команда "Альянс" (Полтава) посіла 21-е місце з результатом - 3 години 31 хвилина 01,56 секунди. Тут на перших трьох 10-кілометрових етапах бігли: Іван Богдан (54 хвилини 25,3 секунди), Оксана Полових (51:21,1), Олексій Бубнов (45:30,7), а останній, четвертий етап (12 км 195 м) Геннадій Полових пробіг за 59 хвилин 44,3 секунди.