Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

120

Полтавці завоювали повний комплект нагород на етапі чемпіонату України з мотокросу

У Бобринці (Кіровоградська обл.) відбувся четвертий етап чемпіонату країни з мотокросу за версією МАУ (Мотоциклетна асоціація України), за підсумками якого гонщики Полтавщини завоювали три медалі.

motocross-gum.at.ua

Переможцем етапу у класі 85 куб. см став Євген Федотов із Кременчука, який у запеклій боротьбі випередив срібного призера Руслана Волобуєва (Одеса).

У першості серед ветеранів (вікова група №1) одразу двоє наших земляків стали призерами: срібним - Володимир Чернокондратенко (Кременчук), бронзовим - Олексій Яропуда (Горішні Плавні), тут переможцем на етапі чемпіонату країни-МАУ став Андрій Лютий (Запоріжжя).