ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

203


За обсягом накопичення іноземних інвестицій Полтавщина займає сьоме місце в Україні

Станом на перше липня Полтавщина посідає сьоме місце в Україні за обсягами накопичення прямих іноземних інвестицій з початку інвестування.

Про це повідомила начальник відділу міжнародно-технічної допомоги інвестиційної діяльності управління міжнародного співробітництва та залучення інвестицій Департаменту економічного розвитку ОДА Марія Долженко.

Накопичений обсяг залучених з початку інвестування прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) в економіку області на перше липня цього року становив 1002,5 млн дол.США та в розрахунку на одну особу населення склав 698,1 доларів. Станом на перше липня за обсягами накопичення прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) з початку інвестування Полтавська область займає сьоме місце серед областей України

- повідомила М.Долженко.

Згідно з даними управління, протягом першого півріччя цього року в економіку області іноземними інвесторами вкладено 10,3 млн дол.США прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) та вилучено 6,6 млн доларів.

Інвестиції надійшли з 45 країн світу. З країн ЄС з початку інвестування внесено 206,2 млн дол. інвестицій, що становить 20,6% від загального обсягу, та з інших країн країн світу - 796,3 млн доларів США

- додала Марія Долженко.

Серед всіх районів області станом на перше липня найвищий обсяг іноземних інвестицій залучено у економіку Лохвицького, Зіньківського, Полтавського та Пирятинського району.

У Великобагачанському, Галицькому, Козельщинському, Лубенському та Шишацькому районах за інформацію Головного управління статистики у Полтавській області відсутні підприємства з іноземними інвестиціями у статутних капіталах підприємства.

економіка, інвестиції

За темою:

  • Отримати субсидію відтепер можна лише після погашення або реструктуризації боргів
  • Полтавський автоагрегатний завод збільшив обсяг продажів на 40 відсотків
  • Топ-5 за тиждень :