ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

657


Партнер Порошенка продав Полтаві тролейбусів на 25 мільйонів

КП "Полтаваелектроавтотранс" 10 жовтня за результатами тендеру замовило ДочП "Автоскладальний завод № 1" АТ "АК "Богдан Моторс" тролейбусів на 24,50 млн грн. Про це повідомляється у системі "Прозорро".

До кінця року поставлять 5 низькопідлогових тролейбусів "Богдан" Т70117 із функцією кнілінгу, пристосованих для пасажирів з обмеженими можливостями, по 4,90 млн грн.

Днями фірма продала КП "Київпастранс" такі ж тролейбуси, але з відеонаглядом і кондиціонерами в кабіні й салоні по 5,06 млн грн.

Єдиним допущеним конкурентом було ТОВ "Укрпастех" із такими ж тролейбусами "Богдан", але дорожчими на 0,6%.

Учасники аукціону не знижували ціни, відтак переможець виграв із початковою ціною.

ТОВ "Науково-технічне підприємство СТГ Інженерінг" пропонувало тролейбуси ЛАЗ Е183А1 на 10% дешевше. Заявку відхилили через відсутність сертифікату відповідності, замість якого фірма принесла лист-пояснення, що надасть цей документ разом із товаром.

ПрАТ "Чернігівський автозавод" і ТОВ "СП "Янікс" вимагали прибрати умову незалежної передньої підвіски, вважаючи її дискримінаційною. На думку другої фірми, ця умова виписана під "Богдан", бо "Електрон" із такою підвіскою значно дорожчий через кузов із нержавіючої сталі, а отже програє торги.

Замовник не задовольнив вимоги, пославшись на більшу комфортабельність і менший знос шин. За його словами, незалежну передню підвіску мають не лише "Богдан" і "Електрон", а й тролейбуси ДП "Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова" та інших виробників СНД і Європи.

Нагадаємо, "Південмаш" припинив виробляти тролейбуси ЮМЗ у 2008 році. Через кілька років відновили складання на базі готових кузовів і агрегатів білоруського тролейбуса МАЗ Т103. Український "Дніпро" Т103 почали закуповувати в 2015 році, однак на цьому тендері ніхто такий тролейбус не запропонував.

Співвласником "Богдан Моторс" раніше був Петро Порошенко, а тепер компанія належить його бізнес-партнеру Олегу Гладковському (Свинарчуку), першому заступнику секретаря РНБОУ.

"Богдан" та Мінський автомобільний завод (МАЗ, Білорусь) у березні уклали угоду про спільне виробництво вантажівок подвійного призначення у Черкасах.

"Укрпастех" Романа і Павла Шевченків є офіційним дистриб’ютором "Електрону", повідомляють "Наші гроші".

тендер, тролейбус, транспорт

За темою:

  • Служба автодоріг хоче відремонтувати ще дві дороги на Полтавщині
  • Служба автомобільних доріг пропонує 11 мільйонів за ремонт 1700 метрів дороги
  • На Полтавщині готові віддати 23 мільйони на реконструкцію сільського будинку культури
  • Топ-5 за тиждень :