16:15 16.10

ФК "Полтава" вдома програв Краматорську

15 жовтня на стадіоні "Локомотив" футболісти "Полтави" за рівної гри поступилися гостям із Краматорська - 0:1. Все вирішив пенальті на останніх хвилинах гри.

За хвилину до завершення основного часу зустрічі був призначений сумнівний 11-метровий, який і став вирішальним.

Загалом матч пройшов за обопільних атак, проте гольвих моментів було створено небагато. Коли здавалося, що матч так і завершиться миром, господарі пропустили швидку атаку гостей, яка, на думку арбітра, була зупинена з порушенням правил у штрафному майданчику. Покарання - 11-метровий удар - успішно реалізував Віталій Собко, колишній гравець "Кременя".