Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

92

ФК "Полтава" вдома програв Краматорську

15 жовтня на стадіоні "Локомотив" футболісти "Полтави" за рівної гри поступилися гостям із Краматорська - 0:1. Все вирішив пенальті на останніх хвилинах гри.

Фото vpoltave.info

За хвилину до завершення основного часу зустрічі був призначений сумнівний 11-метровий, який і став вирішальним.

Загалом матч пройшов за обопільних атак, проте гольвих моментів було створено небагато. Коли здавалося, що матч так і завершиться миром, господарі пропустили швидку атаку гостей, яка, на думку арбітра, була зупинена з порушенням правил у штрафному майданчику. Покарання - 11-метровий удар - успішно реалізував Віталій Собко, колишній гравець "Кременя".