ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

218


Полтавка завоювала "бронзу" Гран-прі сезону напівмарафонів "Нової пошти"

У Черкасах відбувся завершальний, четвертий напівмарафон "Нової пошти" сезону 2016 року, який перед тим відбувався ще у трьох містах України: Сумах, Полтаві і Чернігові.

Карина Євтушенко

У Черкасах відома представниця полтавської школи триатлону Карина Євтушенко здійснила "бронзовий" дубль, вона завоювала бронзову медаль з напівмарафону та стала третьою в Україні у заліку Гран-прі - за підсумками чотирьох напівмарафонів "Нової пошти".

На дистанції черкаського напівмарафону (21 км 97,5 м) Карина показала свій кращий у 2016 році результат - 1 година 36 хвилин 23 секунди. Перед тим, у Сумах вона фінішувала з часом - 1:41:49, у Полтаві - 1:42:56, у Чернігові - 1:41:43.

За підсумками Гран-прі (за сумою всіх чотирьох напівмарафонів) Карина Євтушенко мала на всіх етапах суму часу (за вимірами організаторів) - 24 тисячі 171 секунду. Це третій результат у жіночій першості Гран-прі. Кращий результат від полтавки мали лише дві учасниці: Ольга Донченко (20 тисяч 924 секунди) та Леніна Оленева (22 тисячі 664 секунди).

А тим часом й інший представник полтавської школи триатлону - Антон Микитюк у Черкасах завоював бронзову медаль в окремій першості серед юнаків з бігу на 3 км.

спорт, біг

За темою:

  • Пятов став послом дитячого футбольного турніру під егідою UNICEF
  • ФК "Полтава" програв "Геліосу" на полі та ФФУ у "кабінетному" футболі. ВІДЕО
  • "Ворскла" у Дніпрі програла аутсайдеру футбольного чемпіонату країни. ВІДЕО
  • Топ-5 за тиждень :