20:06 22.10

Чемпіонат Полтавщини з футболу: лідери втрачають очки

22 жовтня відбулися три матчі чемпіонату Полтавської області з футболу серед команд вищої ліги. Результати туру суттєво не вплинули на турнірний стан, проте всі лідери втратили очки.

Велика Багачка - Рокита - 1:1 (Соболєв - Місяйло-пен.). Великобагачанське дербі викликало великий інтерес серед уболівальників. Обидві команди налаштовані були виключно на перемогу, проте їм довелося змиритися з нічийним підсумком гри. Відкрили рахунок господарі: після передачі Мілька результативним пострілом відзначився Соболєв, але ще до перерви гості відновили рівновагу. Арбітр Біличенко призначив пенальті після того, як Манасян упав у карному майданчику господарів, а Місяйло реалізував пенальті.

Колос (Лазірки) - Олімпія - 1:1 (Шевченко - Апришко). Принциповий матч у Лазірках також не виявив переможця. І тут рахунок відкрили господарі. Класним ударом зі штрафного відзначився Валентин Шевченко - м'яч від стійки потрапив у ворота. Але Євгену Апришку вдалося рахунок зрівняти. Лазірки мали вигравати цей матч, але за 5 хвилин до фінального свистка все той же Шевченко не використав стовідсоткову нагоду стати героєм матчу.

Лубни - Чайка - 2:0 (Шпигун-2). Дубль Станіслава Шпигуна приніс лубенцям робочу перемогу.

Становище лідерів за два тури до фінішу: "Олімпія" - 49 очок, "Рокита" - 45, "Колос" Л - 44.

У наступному, 21-му турі, 29 жовтня "Олімпія" гратиме у Великій Багачці, а рокитяни - у Решетилівці.