ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

68


На Полтавщині десять поліцейських притягли до дисциплінарної відповідальності

На виконання вказівки прокуратури Полтавської області двох працівників Оржицького відділення Лубенського відділу поліції ГУ Національної поліції в області притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Про це повідомив прокурор відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури області Сергій Волков.

За його словами, під час перевірки виконання територіальними органами поліції адміністративних стягнень, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян, було виявлено, що у липні цього року двоє поліцейських вищезгаданого відділення порушили вимоги статтей 254, 261 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Зокрема, вони застосували до правопорушника спецзасіб (кайданки), не склавши при цьому двох протоколів (про адміністративне затримання та про вчинення адміністративного правопорушення)

– уточнив Сергій Волков.

Загалом нинішнього року за документами прокурорського реагування керівництвом Головного управління Національної поліції в області до дисциплінарної відповідальності притягнуто десять поліцейских, які порушили вимоги КУпАП при адміністративному доставленні та затриманні громадян.

поліція, прокуратура

За темою:

  • Полтавці забувають, де залишають власні авто
  • У Кременчуці поліціянт у відповідь на хамство відмовився говорити російською. ВІДЕО
  • Депутати Полтавської облради все ж дали силовикам мільйони гривень з обласного бюджету
  • Топ-5 за тиждень :