09:10 25.10

Полтавці завоювали два "золота" чемпіонату країни з боксу серед наймолодших юнаків

У Надвірній завершився чемпіонат України з боксу серед юнаків (13 років та молодші), за підсумками якого представники Полтавщини завоювали загалом сім медалей: дві золоті, дві срібні і три бронзові.

Полтавець Кирило Таран став чемпіоном у ваговій категорії до 52 кг (група А) - у фіналі він переміг Михайла Одновалова (Дніпро). Полтавець Кирило Глібко переміг у ваговій категорії до 59 кг (група Б) - він у фіналі переміг Руслана Холодняка (Харківська обл.).
У двох фіналах наші земляки програвали і стали срібними призерами: до 41,5 кг (група Б) - Микита Цибуляк (Кременчук), до 50 кг (група А) - Сергій Лобко (Горішні Плавні).
Бронзовими призерами юнацького чемпіонату України (у групах Б) стали: Максим Русін (Полтава) - до 43 кг, Владислав Писарський (Горішні Плавні) - до 44,5 кг, Марк Камлєв (Полтава) - до 48 кг.