ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

227


Більше семи тисяч полтавців захворіли на грип та ГРВІ протягом минулого тижня

Протягом минулого тижня на грип та ГРВІ на Полтавщині офіційно захворіли 7112 осіб. З них 247 були госпіталізовані, що складає 3% від загальної кількості хворих.

Такі дані в ексклюзивному коментарі кореспонденту "УНН-Центр" навів заступник завідувача відділення організації епідеміологічних досліджень державної установи "Полтавського обласного лабораторного центру" МОЗ України" Анатолій Журавльов.
Протягом тижня захворіли 7112 особи - а це 497 осіб на 100 тисяч населення області. Це нижче за епідпоріг на три відсотки. З цих семи тисяч хворих  4666  — діти, показник захворювань на ГРВІ серед неповнолітніх у області становить 198 на 100 тисяч населення. Порівняно з показниками за попередній тиждень спостерігається підвищення рівня захворюваності на чотири відсотки. Варто відзначити, що зріст показників захворювання утворюється за рахунок підвищення чисельності хворих серед дорослих, адже школярі зараз на канікулах. У цілому ж зростання кількості осіб, що мають ГРВІ прогнозоване і в межах норми
 − зазначив пан Журавльов.

діти, грип, ГРВІ, здоров'я

За темою:

  • Перший випадок захворювання на дирофіляріоз зафіксували у Кременчуці
  • У Полтаві за 630 тисяч євро придбали сучасний ангіограф
  • Під Полтавою обіцяють добудувати протитуберкульозний диспансер
  • Топ-5 за тиждень :