ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

563


На сесію винесуть питання забудови берега Ворскли

У Полтаві розроблений детальний план територій, обмежених вул. Миру, вул. Сакко, вул. Громадською і рікою Ворсклою. Згідно з документом, тут з'явиться супермаркет, майданчики ігрові та для пляжного волейболу.

Фото atmbud.ru

Під час наступного засідання сесії міськради на розгляд депутатів винесуть питання "Про затвердження детального плану території кварталу, обмеженого вул. Миру, Сакко, Громадською та річкою Ворсклою".

У проекті рішення міськради зазначається, що розробкою проекту займався інститут "Полтаваагропроект" на замовлення управління капітального будівництва. Побажання місцевих жителів, висловлені під час громадських слухань, були враховані.

Таким чином, депутатам запропонують затвердити проект ДПТ кварталу, а виконкому належить забезпечити доступність матеріалів документа згідно із законодавством.

Нагадаємо, проект був презентований у вересні, а в березні, під час засідання депутатської комісії, повідомлялося, що розробкою ДПТ цієї кварталу хотів зайнятися приватний інвестор із Запоріжжя, ім'я якого не називалося.

забудова, Ворскла

За темою:

  • Поліція знову зупинила скандальних забудовників на Соборності
  • Топ-5 за тиждень :