ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

189


На Полтавщині 33 тисячі га лісів не мають господаря

У Полтавській області 33 тис. га лісів вважаються безгосподарними. Для збереження лісів та лісосмуг бажано, щоб у цих об'єктів був власник, який контролюватиме та нестиме відповідальність за все, що відбувається на цих територіях.

Про це УНН-Центру повідомив голова постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування Полтавської обласної ради Ігор Горжій.

На Полтавщині 33 тисячі га лісів − це ліси, що до сьогодні не були на балансі жодного з підприємств, або ж мають сумнівну форму власності. По всій території України спостерігається негативна тенденція, що такі безгосподарні ліси катастрофічно знищують. Тому є нагальна потреба такі ліси передати у власність або до управління лісового господарства, або ж створити при обласній раді комунальне підприємство, що візьме на баланс і ліси, і посадки, які є вздовж автомобільних доріг та залізничних колій. Бажано всі насадження для їхнього збереження передати у власність. Адже саме власник буде контролювати й санітарну, і можливу промислову вирубку. Рішення про створення такого комунального підприємства необхідно напрацювати та подати на розгляд депутатів обласної ради

− розповів І.Горжій.

Посадовець додав, що загальна площа лісів у Полтавській області становить 273 тисячі га, 15 тисяч га − лісосмуги.

ліси

За темою:

  • За 10 років на Полтавщині виростили 14 тисяч гектарів нового лісу
  • Топ-5 за тиждень :