ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

214


Субсидії потребують більше половини родин на Полтавщині

Директор Департаменту соціального захисту населення Людмила Конієнко розповіла про ситуацію щодо нарахування субсидії в Полтавській області.

27 жовтня про стан нарахування субсидії населенню Полтавщини прозвітувала очільниця Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко. Обговорення "субсидіального" питання з представниками громади пройшло під час Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації.

За інформацією Людмили Корнієнко, субсидію вже призначено 317 тис родин. Корнієнко уточнила, що загалом в Полтавській області проживає 590 тис сімей. Тобто, допомоги по оплаті комунальних послуг потребують майже 54% родин.

Але чиновниця зазначила, що це не остаточна цифра субсидіантів на опалювальний сезон 2016-2017. У департаменті ще очікують звернення по субсидіям від 70 тис родин. І це при тому, що у жовтні додатково звернулося 10 тис сімей.

Також Людмила Корнієнко повідомила про суми, які відраховані з державного бюджету для покриття субсидій:

У цьому році ми вже отримали 1 млрд 900 млн гривень. До кінця року потрібно ще 1 млрд 700 млн гривень

- зазначила Корнієнко.

Корнієнко також повідомила, що родини, які ще не оформили субсидію, мають час до 10 грудня. Тоді є можливість нарахувати субсидію з початку опалювального сезону. Родини, які вже оформили субсидію, мають отримати про це повідомлення до 20 листопада.

субсидія, Корнієнко

За темою:

Топ-5 за тиждень :