ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

217


КрАЗ створив нову комбіновану машину для комунальників

Базу для нової комунальної машини – самоскид КрАЗ-5401С2, відправлено на один із українських машзаводів для монтажу спеціального устаткування.

Автомобіль виготовлено ПАТ "АвтоКрАЗ" у рамках виграного в серпні поточного року тендеру, оголошеного  Кременчуцькою міськрадою, на поставку комунальному підприємству КТП-1628 комбінованої дорожньої машини (КДМ) для утримання доріг.
Двовісний самоскид КрАЗ-5401С2 розроблено спеціально для перевезення різних навалочних і сипучих вантажів в умовах обмеженого простору будівельних майданчиків та міського циклу. Він - представник нового перспективного покоління кременчуцьких вантажівок, спроектованого спеціально під потреби комунальних господарств країни. За рахунок встановлення безкапотної кабіни самоскид КрАЗ-5401С2 дуже маневрений із мінімальним радіусом повороту близько 7,5 м. При невеликих, в порівнянні з традиційними капотниками КрАЗ, габаритах: 6330х2500х2960, він має вантажопідйомність до 10 тонн.
Спеціальний автомобіль матиме навісне обладнання, що легко монтується/демонтується.  Це дозволить комунальниками використовувати КДМ цілорічно: у зимовий період – для розчищення і утримання доріг, решту часу – для перевезення різних вантажів. Спецобладнання включає солерозкидач для посипання доріг інертними матеріалами або антиожеледними реагентами, керований за допомогою бортового комп'ютера, а також снігоочисний відвал для очищення дорожнього полотна від снігу.

авто, КрАЗ, новинка, самоскид, комунальне господарство, техніка

За темою:

  • Підприємства Жеваго заплатять понад 100 мільйонів за рішенням суду
  • Топ-5 за тиждень :