ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

311


Гройсман ухвалив спорудження пам'ятника Петлюрі

Кабінет міністрів України ухвалив спорудження у Києві пам'ятника Голові Директорії Української Народної Республіки і Головному отаману Армії УНР, полтавцю Симону Петлюрі.

Будинок, в якому народиався Петлюра/incognita.day.kiev.ua

Відповідне рішення Уряд ухвалив під час засідання із планування заходів щодо відзначення 100-ї річниці початку Української революції 1917-1921 років.
Проект передбачає спорудження в Києві пам'ятника Соборності, меморіалів і пам'ятників в регіонах, спорудження в місті Києві пам'ятника Симону Петлюрі, а також пам'ятних знаків учасникам Української національної революції 1917-1921 років
- зазначив міністр культури України Євген Нищук.
Указ, який оголошує наступний рік роком Української революції 1917-1921 років, 22 січня 2016 року підписав президент Петро Порошенко. Він також доручив закінчити проектування і спорудження в Києві пам'ятника Соборності України, урочисте відкриття якого заплановано до 100-річчя проголошення Акту злуки УНР і ЗУНР 22 січня 2019 року.  
Симон Петлюра народився в Полтаві 10 [22] травня 1879 року. Полтавці старшого віку пам'ятають звичайний будинок, в якому він народився. Він проіснував на розі колишніх вулиць Зигіна й Артема до 70-х років минулого століття, коли на тому місці збудували "обкомівську" багатоповерхівку.історія, пам'ятник, Петлюра

За темою:

  • На Полтавщині відновлять пам'ятник радянським воїнам
  • Топ-5 за тиждень :