ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

219


До Лубен дійшла архітектурно-будівельна децентралізація

У рамках децентралізації сфери державного архітектурно-будівельного контролю місто Лубни на Полтавщині отримало нові містобудівні повноваження.

Новоутворений орган держархбудконтролю здійснюватиме реєстрацію дозвільних документів, перевірятиме об’єкти будівництва, зупинятиме незаконні будівельні роботи та штрафуватиме порушників містобудівного законодавства. Нові функції дозволять громаді залучити додаткові інвестиції у будівельну галузь міста та зменшити кількість незаконних забудов. Також децентралізація сприятиме наближенню адміністративних послуг до громадян, адже для реєстрації дозвільних документів більше не потрібно буде їхати до обласного центру. Тепер із усіх питань, які стосуються будівництва, мешканці Лубен можуть звертатися до відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконкому Лубенської  міської ради за адресою: Лубни, вул. Ярослава Мудрого, 33, к. 102.
Як повідомляє Державна архітектурно-будівельна інспекція України, станом на 28 жовтня нові повноваження держархбудконтролю отримали вже 12 обласних міст, серед яких немає Полтави: це Київ, Одеса, Дніпро, Ужгород, Луцьк, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Харків, Херсон і Маріуполь.

децентралізація, ДАБІ, контроль, будівництво

За темою:

Топ-5 за тиждень :