Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

55

Волейболістки "Полтавчанки", вигравши два перших сети, програли матч киянкам

У другому матчі чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд вищої ліги "Полтавчанка" у Харкові програла "Фавориту" (Київ) - 2:3.

У першій партії полтавки з боєм перемогли - 26:24, у другій - без проблем - 25:14 і рахунок у матчі став - 2:0 на користь наших землячок. Однак волейболістки "Полтавчанки" зарано повірили в успіх і далі тільки програвали: у третій партії - 22:25, у четвертій - 13:25 й, нарешті, у п'ятій, вирішальній - 6:15. Матч, за підсумками якого полтавки набрали одне очко, тривав 108 хвилин.
Перед цим, у першій грі чемпіонату, "Полтавчанка" програла "Харків'янці" - 0:3.