ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

272


Полтавські школярі під час канікул допомогли бійцям АТО

Представники "Полтавського Батальйону Небайдужих" вдячні полтавським дітям, які під час осінніх канікул долучилися до добрих справ на користь воїнів АТО.

Діти з 29-ї школи/Фото з соцмереж

Зокрема, учні 8-А класу полтавської школи №29 разом зі своїм класним керівником принесли два мішки пластикових кришечок. За словами школярів, це не всі кришечки, що були зібрані класом із початку навчального року, а лише їх частина. Зібраний на вторинну переробку пластик у вигляді кришечок також передали учні 3-А класу полтавської гімназії №31.
Як зазначають волонтери, це дуже суттєва допомога, адже за півтора роки проведення акції "Збери кришечки – допоможи воїнам АТО", яку в Полтаві проводить "Полтавський Батальйон Небайдужих", було зібрано та передано на вторинну переробку більше двох тонн кришечок. Виручені кошти, а це майже 20 тисяч гривень, були використані на допомогу в лікуванні поранених.
У той же час на офіційній сторінці "Полтавського Батальйону Небайдужих" у соцмережах волонтери повідомляють, що наразі дуже актуальною є проблема вірусних захворювань серед бійців АТО. У зв’язку з цим збільшилась кількість замовлень військових медиків на ліки від грипу та застуди, зокрема на протизапальні, жарознижуючі та противірусні засоби, а також пробіотики. І хоча суттєвою допомогою стала передача медикаментів від мережі аптек "Тріоль", цієї кількості не вистачає, щоб покрити нагальні потреби військовослужбовців. Тому небайдужих полтавців просять приносити ліки до волонтерського центру ПБН, що знаходиться в Свято-Успенському кафедральному соборі (вул. Соборний майдан, 1), або до реабілітаційного центру ветеранів АТО за адресою: вул. Спаська, 10.

АТО, допомога, волонтери

За темою:

  • Підозрюваних у різанині біля арки у центрі Полтави залишили під арештом
  • За добу ліквідували дві пожежі в полтавських багатоповерхівках
  • Аматорський "Колос" із Лазірок заявив Станіслава Богуша
  • Топ-5 за тиждень :