16:12 30.10

Хокейний "Кременчук" програв в овертаймі "Донбасу"

Один із найцікавіших матчів хокейного чемпіонату країни відбувся в Дружківці - "Донбас" ціною надзусиль здолав у додатковий час опір кременчужан.

Донбас - Кременчук - 3:2 ОТ (0:1;1:1;1:0;1:0)

Шайби: 0:1 - Чорний (Бойков), 2:59. 1:1 - Р. Благой (Никифоров, Кугут), 28:52. 1:2 - Кузьмик (Слиш, Коренчук), 33:03. 2:2 - Р. Благой (Побєдоносцев), 59:42-біл. 3:2 - Толстушко (Буценко), 62:30.

Донбас: Царегородцев (Дяченко); Побєдоносцев - Кугут, Р. Благой - Шафаренко - Никифоров, Толстушко - Яковлевс, Чердак - Буценко - Захаров, Хакимов - В. Алексюк, Кочетков - Бабинець - Єгоров, Таран - Григорьєв, Гаврик - Мазур - Рамазанов.
Кременчук: Захарченко (з 54:46 - Петленко); Башко - Дегтярьов, Коренчук - Кузьмик - Слиш, Ісаєнко - Ігнатенко, Чернишенко - Гніденко -
Кирющенков, Романенко - Варивода, Луговий - Карпенко - Янішевський, Савицький - Коваленя, Чорний - Гриценко - Бойков.
Штраф: 18 - 39.

Матч у Дружківці між лідерами чемпіонату УХЛ став окрасою не тільки 15 туру, а й сезону. У першому періоді обидві команди показали гострий комбінаційний хокей, але небезпечні моменти частіше виникали біля воріт господарів, що вже на 3-й хвилині принесло кременчужанам результат - після кидка 17-річного Дмитра Чорного гості відкрили рахунок. Земляки ще не раз були близькими до успіху, але "Донбас" рятували то кіпер Царегородцев, то поперечина.
Після перерви донеччани відігралися на екваторі матчу після купи малої біля воріт Едуарда Захарченка, де найспритнішим виявився Роман Благой. Але не минуло трьох хвилин - і Сергій Кузьмик знову вивів гостей уперед.
Арбітри часто вилучали кременчужан у неоднозначних епізодах, в одному з яких до кінця матчу майданчик залишив воротар Едуард Захарченко, а його місце у воротах зайняв 17-річний Микита Петленко. За 18 секунд до завершення основного часу рахунок вдруге зрівняв Роман Благой. А в овертаймі Всеволод Толстушко приніс перемогу господарям - 3:2.
Кременчужани програли, але набрали один бал і дозволили "Донбасу" наздогнати себе в турнірній таблиці - у обох команд наразі по 30 очок. Наступний свій матч матч кременчужани проведуть на домашній арені "Айсберг" 3 листопада проти амбіційного "Кривбасу".  Початок - о 18:45.