ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

288


Залізничники Монголії отримали нові вагони з Полтавщини

На залізничній станції Улан-Батор (Монголія) відбулася офіційна передача замовнику партії вагонів для перевезення цементу виробництва Крюківського вагонобудівного заводу (Кременчук).

Фото kvsz.com

Щоб потрапити на місце нової прописки, цементовози КВБЗ подолали не одну тисячу кілометрів. Згідно з умовами контракту, їх передача відбувалася на території країни замовника - в столиці країни, місті Улан-Батор.
Відправною точкою цього контракту можна вважати січень 2016 року, коли відбулися перші переговори на предмет співробітництва з представниками замовника. Після того монгольські фахівці ретельно вивчали можливості різних виробників залізничного транспорту, тричі приїжджали до Кременчука, оглядали виробничі потужності, цікавилися технічним потенціалом і лише після цього уклали договір на поставку партії вагонів для перевезення цементу.
Після засідання міжвідомчої комісії, до складу якої увійшли представники міністерства транспорту Монголії, Монгольської залізничної компанії і ПАТ "КВБЗ", були підписані відповідні документи.


бізнес, співпраця, Монголія, КВБЗ, вагони

За темою:

  • Підприємства Жеваго заплатять понад 100 мільйонів за рішенням суду
  • На Полтавщині відкрився новий агроцентр BASF
  • СБУ знайшла у Полтаві сліди масштабної злочинної схеми
  • Топ-5 за тиждень :