19:01 30.10

"Ворскла" пропустила найшвидший гол в історії чемпіонатів України

30 жовтня у Полтаві команда Василя Сачка врятувала у компенсований час принциповий матч із олександрійцями, програючи 0:2. Перший гол у ворота Непогодова - на 8-й (!) секунді - став найшвидшим в усій сучасній історії вітчизняного футболу.

Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова Одарюк дарує нічию / Фото Олега Журавльова

Ворскла - Олександрія - 2:2

Голи: Кобахідзе 90+1, Одарюк 90+3 - Яремчук 1, 22.

Ворскла (4-2-3-1): Непогодов - Пердута (Загорулько 43), Дитятьєв, Чеснаков, Сімінін - Скляр, Голодюк - Кобахідзе, Турсунов, Ребенок - Хльобас (Одарюк 70).

Олександрія (4-2-3-1): Леванідов - Мікіцей, Басов, Шендрик, Цуріков - Запорожан, Огиря - Леонов, Яремчук, Козак - Пономар.

Форвард олександрійців Роман Яремчук, який прийшов до команди влітку в оренду з київського "Динамо", забив найшвидший гол в історії елітного дивізіону чемпіонату України, переправивши м'яч у сітку "Ворскли" на 8-й секунді матчу. А якщо бути точним, для цього йому знадобилося 7,6 секунди. Полтавці ввели м'яч у гру пасом назад на Дитятьєва, Олексій невдало обробив його на вологому газоні, Яремчук "обікрав" захисника, вийшов віч-на-віч із Непогодовим, переграв воротаря та пробив у порожні ворота - 0:1.
Перед Яремчуком найшвидшим голом вдалося відзначитись відомому гравцю "Чорноморця" Олександру Косиріну. У матчі проти "Металіста", який відбувся у 2005 році, Косирін відкрив рахунок на 9-й секунді.

Поки ворскляни приходили до тями, гості забили другий гол. Той же Яремчук скористався безпорадністю полтавців у захисті і відзначився ударом головою.

До перерви олександрійці домінували на полі, а до всіх негараздів ворсклян додалася ще й травма Пердути, через яку Ігор був вимушений іще до перерви попросити заміну.

Інша справа - другий тайм. Його ворскляни виграли по всіх статтях. Вони більше володіли м'ячем, частіше били по воротах і влучали в "рамку". Але моментів, із яких можна було забити - було обмаль. Проте футбол непередбачуваний. Порятунок прийшов, коли його вже майже не чекали. Спочатку арбітр Арановський помітив, що м'яч потрапив у руку Басову в карному майданчику гостей і на 90-й хвилині матчу призначив пенальті. "Вирок" чітко виконав Сандро Кобахідзе. У компенсовані чотири хвилини полтавці забили ще раз - на флангову передачу Павла Ребенка відгукнувся Володимир Одарюк, який вийшов на заміну в середині другого тайму. Молодому форварду залишалося лише підставити ногу - 2:2.

І для досвідченого Кобахідзе, і для 22-річного Одарюка ці голи стали дебютними у формі ворсклян в поєдинках УПЛ. Першому, аби відзначитися, знадобилося 13 матчів, другому - 20 хвилин плюс компенсований час (дебютував Володимир у першій команді ще в минулому сезоні, але тоді провів на полі лише хвилину).

"Ворскла" здобуває дуже важливе очко з огляду на подальшу турнірну боротьбу - і "допомагає" команді Шарана втратити два...