ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

478


Суд продовжив утримання від вартою обвинуваченого у вбивстві Віталія Петрова

Колегія суддів Октябрського районного суду Полтави задовольнила клопотання прокурора щодо продовження обвинуваченому Віталію Петрову строку дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою ще на два місяці.

31 жовтня відбулося чергове судове засідання у резонансній справі про вбивство. Прокуратура звинувачує 25-річного полтавця Віталія Петрова в умисному вбивстві свого товариша із застосуванням травматичної зброї. Справу веде колегія суддів на чолі з головою Октябрського райсуду Олександром Струковим.

Перед початком засідання судова охорона заборонила присутнім проводити відеозйомку, хоча сам процес ще не розпочався. Безпосередній розгляд справи так і не відбувся через неявку свідків. Тож за клопотанням прокурора колегія суддів перенесла розгляд справи на 30 листопада 2016 року о 10:00, а також задовольнила клопотання прокурора про продовження обвинуваченому строку тримання під вартою.

Наприкінці засідання голова колегії Струков надиктував сторонам у справі дати наступних засідань. Вони відбуватимуться мінімум до кінця року.

суд, Петров, Струков

За темою:

  • Свідок у "справі Петрова" розповіла, як убивали людину неподалік ринку "Мотель" у Полтаві
  • Топ-5 за тиждень :