12:54 01.11

"Скажені карасі" завоювали 25 медалей відкритого чемпіонату Києва з плавання серед ветеранів

У Києві відбувся відкритий чемпіонат міста з плавання серед ветеранів, за підсумками якого представники Полтавського плавального клубу "Скажені карасі" завоювали в усіх вікових номінаціях загалом 25 медалей: 9 золотих, 13 срібних та 3 бронзові.

Триразовими чемпіонами були полтавки Світлана Софіянчук, 30-34 роки (вільний стиль - 200, 400 і 800 метрів) та Олена Бородіна, 25-29 років (батерфляй -200 м, комплексне плавання - 200 і 400 м). Дворазовим чемпіоном став Ігор Негребецький, 45-49 років (брас - 200 м, комплексне плавання - 200 м), а Михайло Мандрика, 30-34 роки, переміг на 50-метрівці на спині.

Триразовими срібними призерами були Олена Бородіна і Михайло Мандрика, дворазовими - Максим Яковенко і Світлана Софіянчук, одного разу - Ігор Негребецький та двічі - естафетна команда полтавських "Скажених карасів".

Бронзовими призерами відкритого ветеранського чемпіонату Києва стали полтавці Денис Бичков (двічі) і Максим Яковенко.

У загальнокомандному заліку (34 ветеранські клуби плавання) "Скажені карасі" посіли 9-е місце, набравши загалом - 16326 очок (12176 - в індивідуальних номерах програми і 4150 - у плавальних естафетах).