ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

799


Голова Полтавської облради задекларував цегельний завод, півмільйона доларів готівки, три машини, ікони, костюми і шубу

Згідно з е-декларацією Олександр Біленький зберігає 320 тисяч доларів та 650 тисяч гривень готівкових коштів, а також 126 тисяч доларів, що належать дружині. Ще 130 тисяч доларів він позичив третім особам.

Голова Полтавської ради проживає у квартирі в с.Ганжі Решетилівського району площею 168 кв.м., яка, втім також належить дружині. Серед задекларованих сімейних цінностей - ікони, костюми марки Brioni та шуба вартістю у 100 тисяч гривень.

Автопарк родини Біленьких налічує два Range Rover (відповідно 2012 і 2013 року випуску), Hyundai ІХ35 (2010 року випуску) та екскаватор ЭМ-201А (1973 року випуску).

Голова облради вказав, що володіє корпоративними правами на чотири підприємства: ТОВ "Петрівсько-роменський цегельний завод", ТОВ "Спіко", ТОВ "Регіональна промислова група", ТОВ "Торгівельно-виробнича компанія "УНІВЕРСАЛ". Згідно з декларацією, корпоративні права були передані в управління.

У 2015 році основним доходом Біленького було відчуження нерухомого майна на суму 1,2 млн. гривень. У той же час, заробітна плата голови Полтавської облради за основним місцем роботи в облраді склала всього 14 тисяч гривень. У тому ж році Олександр Біленький сплатив комерційному банку 250 тисяч гривень в рахунок погашення кредиту.

декларація, Біленький

За темою:

  • За підсумками деклараційної кампанії у Полтаві 38 мільйонерів
  • На Полтавщині подали близько 33 тисяч декларацій
  • Ректор УМСА задекларував мільйонні статки
  • Топ-5 за тиждень :