ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

222


Учаснику конкурсу "Бюджету участі" й однопартійцю його організаторки Оксани Деркач закидають спробу підкупу

На засіданні робочої групи з питання реалізації бюджету участі, що відбулося у Полтавській міській раді, сьогодні відкрили скриньки з паперовими бюлетенями. Не обійшлося без скандалу.

Фото Олега Журавльова

Учаснику конкурсу проектів бюджету участі, автору проекту реконструкції Павленківського парку Станіславу Стрельніченку закидають спробу прямого підкупу. Він влаштував на сторінці в одній із соцмереж лотерею, підсумком якої буде розіграш 500 гривень серед тих, хто проголосує за його проект. За словами учасників, він є однопартійцем Оксани Деркач.

Станіслав не бачить тут складу неправомірних дій та заявив, що це був всього-навсього маркетинговий хід. Під тиском обурених заяв активістів та депутатів міської і районної рад Стрельніченко приніс вибачення. Між тим, голова комісії Оксана Деркач зробила заяву, що юридичні норми порушені не були, хоча з моральної точки зору такі діє є неправильними.

Це перший, проміжний етап підрахунку голосів. За словами Оксани Деркач, сьогодні розібрали бюлетені, відсіяли недійсні (наприклад, не вказано ідентифікаційний код, або віддані обидва голоси за проекти малого бюджету), а також ввели дані в електронну таблицю. Далі цю інформацію разом з даними інтернет-голосування відправлять до Чернігова – на обробку до компанії, яка розробляла всю цю програму.

На підбиття підсумків відводиться три доби, попередньою датою оприлюднення результатів організатори називають 3 листопада.

бюджет участі, Деркач

За темою:

  • Проект "У здоровому тілі – здоровий дух" підкорює нові спортмайданчики Полтави
  • На Полтавщині влаштують власне "Євробачення"
  • Топ-5 за тиждень :