ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

155


На Полтавщині хочуть продати права оренди на п'ять тисяч гектарів землі

У жовтні цього року полтавські землевпорядники сформували перелік із 238 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. П'ять тисяч гектарів призначені для продажу прав оренди на них на земельних торгах.

Загальна площа земель становить 4956,13 га. На земельних аукціонах бажаючим пропонують взяти ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на термін сім років.

З початку року на конкурентних засадах вже передали в оренду 36 земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Їх загальна площа становить 435,25 га.

Стартовий розмір орендної плати на землі визначений на рівні 739,52 тисячі гривень. За підсумками торгів кінцева вартість оренди склала 1321,47 тисячі гривень. Завдяки проведеним торгам та відкритій конкуренції між інвесторами до місцевих бюджетів щороку додатково надходитиме більше 580 тисяч грн від орендної плати за користування земельними наділами.

Найбільше ділянок передали в оренду через проведення земельних торгів на території Глобинського та Козельщинського районів області, повідомили у прес-службі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

земля, оренда, кадастр

За темою:

  • АТОвці нібито почали отримувати землю
  • На Інститутській горі сунеться земля. ВІДЕО
  • У Нових Санжарах атовці і фермери не поділили землю
  • Топ-5 за тиждень :