08:58 03.11

Баскетбольний "Кремінь" зіграв унічию кубковий матч із "Будівельником"

2 листопада у Кременчуці місцевий "Кремінь" у першому матчі Кубка України (раунд топ-16) зіграв унічию з "Будівельником" (Київ) - 66:66. Гра-відповідь - за три дні у столиці.

Кременчужани вели в рахунку до останніх хвилин гри. Перший період матчу господарі майданчика виграли - 21:16, другий - 20:16, третій завершився внічию - 16:16. У четвертому періоді переміг "Будівельник" - 18:9 - і перший кубковий матч завершився внічию - 66:66.
У цій грі у складі "Кременя" не було явного лідера в атаці: Андрій Кожемякін набрав 11 очок, Роберт Вудсон - 10, Богдан Ясиненко - 9, Андрій Малиш - 8 очок.
5 листопада у Києві відбудеться матч-відповідь цього кубкового раунду "Будівельник" - "Кремінь", і боротьба в парі розпочнеться спочатку.