15:31 03.11

Полтавці завоювали три медалі кадетського чемпіонату України з греко-римської боротьби

У Харкові відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів (16 років та молодші) за підсумками якого представники Полтавщини завоювали три медалі: дві золоті і бронзову.

Чемпіонами країни серед кадетів стали: Вадим Рафа (Полтавська-Київська обл.), який у фінальному поєдинку вагової категорії до 50 кг переміг Тараса Крупського (Київська - Івано-Франківська обл.), та кременчужанин Максим Лю, який у фінальному поєдинку (до 58 кг) переміг Микиту Політаєва (Луганська обл.).

Ще один наш земляк Григорій Григоренко завоював бронзову медаль (до 63 кг).

У загальнокомандному заліку кадетського чемпіонату України з греко-римської боротьби збірна Полтавщини посіла 7-е місце серед усіх областей країни.