ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

260


Жеваго склав повноваження члена наглядової ради Полтавського ГЗК

Кінцевий бенефіціар Полтавського гірничо-збагачувального комбінату (Горішні Плавні, Полтавська область) Костянтин Жеваго вийшов із його наглядової ради.

Фото depo.ua

Жеваго 19 жовтня подав заяву про припинення повноважень заступника голови наглядової ради за власним бажанням. Вони припинені з 3 листопада. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
У складі наглядової ради ПГЗК він перебував 20 років. Безпосередньо акціями комбінату Жеваго не володіє, але через компанію "Fevamotinico S.a.r.l." (Люксембург) володіє 50,3% акцій "Ferrexpo AG".
"Ferrexpo AG" - швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні, що належить британській "Ferrexpo plc" і володіє 97,43% ПГЗК. "Ferrexpo AG" також належить 100% Єристівського і 99,9% Беланівського ГЗК.
Основна діяльність компанії - виробництво і експорт високоякісних залізорудних окатишів, використовуваних у виробництві сталі.
Група "Ferrexpo" є найбільшим виробником і експортером окатишів у країнах колишнього СРСР. Основними споживачами її продукції є сталеливарні підприємства Австрії, Словаччини, Чехії, Німеччини та інших європейських країн, а також Китаю, Індії, Японії, Тайваню і Південної Кореї.

бізнес, ПГЗК, Костянтин Жеваго

За темою:

  • Протест: бути чи не бути Біланівському ГЗК?
  • Топ-5 за тиждень :