ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

728


Секретар міської ради Полтави не має власного авто та задекларувала 330 тисяч гривень готівки

Секретар міської ради Оксана Деркач не має власного авто, володіє однією квартирою у Полтаві та має 330 тисяч гривень готівки.

Фото Олега Журавльова

Секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач у своїй е-декларації вказала, що має у власності об’єкт нерухомості - квартиру у Полтаві, загальною площею 66,2 квадратних метрів та вартістю на дату набуття 328 250 грн.

Власного транспортного засобу, цінних паперів чи корпоративних прав Оксана Деркач не має.

У е-декларації секретаря міської ради вказано, що протягом 2015 року на основному місці роботи Оксана Деркач отримала 183 659 грн заробітної плати. Також минулого року посадовець отримала дохід від відчуження рухомого майна на суму 280 тисяч гривень, утім, що це за майно, у документі не зазначається.

У 2015 році Оксана Антонівна від Полтавського міського центру зайнятості отримала допомогу по безробіттю - 1 778 грн. Також в розділі "доходи" зазначено 391 грн прибутку, вид якого у декларації зазначений як "інше".

Оксана Деркач не має коштів на банківських рахунках, але володіє готівкою - 330 тисяч гривень.

Також секретар міської ради Полтави задекларувала своє членство у двох громадських об’єднаннях - ГО "Турбота-2008" та ГО "Рідне місто-рідний край".

декларація, Деркач

За темою:

  • Матеріали адмінсправи щодо Шевченка направлять до суду
  • Топ-5 за тиждень :