ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

2438


Полтавців дурять при сплаті за комунальні послуги

Полтавці, які розраховуються за комунальні послуги в установах банків або "Укрпошти", не повинні сплачувати комісійні кошти за приймання платежів, адже ця послуга вже закладена у тариф.

Інфографіка АМКУ

Це стало відомо завдяки Антимонопольному комітету України (АМКУ), який цього тижня на своєму засіданні розкрив авантюру. У представників Комітету викликає занепокоєння організація приймання готівкових платежів за житлово-комунальні послуги.
Згідно з даними звіту АМКУ про результати дослідження ринку послуг із прийому готівкових платежів від фізичних осіб за житлово-комунальні послуги, встановлено, що в разі відсутності договору про прийом платежів між постачальником комунальних послуг та банком або “Укрпоштою”, постачальник послуг не несе витрати на оплату комісійної винагороди за прийом платежів від споживачів, які закладені в тарифі на послугу.
Споживач платить комісійну винагороду за прийом платежів двічі – закладену в тарифі на саму послугу, а також банку або “Укрпошті”, відповідно до встановлених ними ставок

– повідомляє прес-служба АМКУ.
АМКУ повідомляє, що учасниками ринку послуг із приймання готівкових платежів від фізичних осіб за житлово-комунальні послуги (основні учасники) є: ПАТ "Державний ощадний банк України", ПАТ КБ "Приватбанк", УДППЗ "Укрпошта". У Полтаві значна частка цього ринку послуг належить ПАТ "Полтава-банк".

Інфографіка АМКУ.

АМКУ, банки, платежі, тарифи, Укрпошта

За темою:

  • "Полтаваобленерго" опинилося в епіцентрі уваги СБУ, поліції та прокуратури через трансформатори
  • Антимонопольний комітет вважає, що бюджет Полтави "схуд" на 19 мільйонів
  • Антимонопольний комітет встановив факт обміну інформацією між учасниками тендеру
  • Топ-5 за тиждень :