14:00 06.11

Баскетбольний "Кремінь" вибув із кубкового турніру

5 листопада у Києві відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Кубка України з баскетболу. БК "Кремінь" із Кременчука грав із "Будівельником" - і програв, завершивши виступ у турнірі.

Перша гра суперників на Полтавщині закінчилася з нічийним рахунком - 66:66, тож підопічні Бориса Сагая зберігали шанс на вихід до наступної стадії, але...

Будівельник — Кремінь — 67:50 (8:22, 17:5, 16:9, 26:14)

Будівельник: Буцький, Луценко (5), Приймак (1+5 підбирань), Вінтоняк (5), М. Анісімов (15+6 підбирань); Дугат (4), Зотов (15+5 перехоплень), Дроздов (11+6 підбирань), Завадський (4), Отверченко (7).
Кремінь: Кожемякін (6 підбирань), Вудсон (7+5 передач), Луговцов (3), Малиш (3), Ясиненко (13); Зозуля (8), Байда, Шостуха, Тіщенко (9+8 підбирань), Скрипець (5), Хамзаєв (2).

Хороший початок матчу проти “Будівельника” дав надію гостям на позитивний результат. Наші земляки забезпечили собі солідне лідерство (12:0, 15:1), але кияни поступово відійшли від шоку і протягом другої чверті майже наздогнали “Кремінь”.
У третьому періоді “Будівельник” остаточно заволодів ініціативою, втіливши свою перевагу під кошиком. Триочкові влучання Максима Зозулі і активність від Роба Вудсона вже не могли вплинути на ситуацію.
Наступну гру кременчужани проведуть у Луцьку проти місцевого клубу "Волиньбаскет" в рамках Суперліги.