16:14 15.12

Хокеїсти молодіжної збірної України програли на чемпіонаті світу угорцям

Молодіжна збірна України з кременчужанином Артемом Шиманським у складі провела третій поєдинок на чемпіонаті світу в Угорщині. Черговим суперником підопічних Андрія Савченка були господарі та лідери турніру – угорці.

Протягом двох періодів наша команда на рівних протистояла супернику, що знаходило своє відображення на табло. Але прикра пропущена шайба у самому дебюті третього періоду зіпсувала всі плани. Відігратися нашій команді так і не вдалося. Натомість угорці підловили підопічних Савченка на контратаці та встановили остаточний рахунок гри – 3:1.
Угорщина – Україна – 3:1 (1:1; 0:0; 2:0)
Шайби: 1:0 Петер (Ревес, Штіпшич, 2:58). 1:1 Свіщев (Александров, Ворона, 7:05 – більш.). 2:1 Шагі (Штіпшич, 40:16). 3:1 Ревес (Петер, Р. Кісс, 47:57).
Україна: Дяченко. Григор’єв – Ординський, Александров – Шпак, Влад – Горлушко, Матвієнко. Коваленко – Рубан – Денискін, Ворона – Мазур – Свіщев, Качан – Щербаков – Мостовий, Ступак – Лесніков – Шиманський, Алексанян-Петрович.