18:00 08.02

"Ворскла" в Туреччині зіграла внічию з чорногорцями

8 лютого на другому турецькому зборі футболісти полтавської "Ворскли" провели свій перший спаринг. Із провідним чорногорським клубом "Будучность" наші земляки розійшлися миром - 1:1.

Ворскла — Будучность — 1:1

Голи: Загорулько 58 — Райчевич 38.

Ворскла (1 тайм): Сарнавський, Чеснаков, Даллку, Пердута, Сапай, Ткачук, Кравченко, Хльобас, Ребенок, Мякушко, Загорулько.

Ворскла (2 тайм): Шуст, Сапай (Кунєв 77), Матвєєв, Чеснаков (Остапенко 84), Ткачук (Мельник 84), Кравченко (Тищенко 84), Одарюк, Зарічнюк, Пердута, Ребенок (Саків 84), Загорулько (Удод 77).

Матч розпочався із затримкою на 10 хвилин — чорногорці спізнилися на зустріч. У ворсклян був час поспілкуватися зі старими друзями — на гру спеціально завітали наші колишні гравці — Даллку, Цуррі та Янузі, повідомляє офіційний сайт ворсклян.

Початок пройшов за рівної гри, хоча ворскляни і мали перспективний момент: Сапай пройшов правим флангом, виконав навіс до штрафного майданчика, але воротар чорногорців Драгоєвіч вийшов переможцем у боротьбі на «другому поверсі». Згодом Хльобас небезпечно пробивав із лінії карного майданчика –  лише кутовий.
Натомість футболісти «Будучності» були вправнішими — і Мілівоє Райчевич на 38-й хвилині реалізував свій вихід віч-на-віч із Сарнавським.

Оновлення складу після перерви позитивно вплинуло на ворсклян. На 56-й хвилині за фол проти Артура Загорулька був призначений штрафний, але удар Ткачука прийняла на себе «стінка» суперників. А вже через дві хвилини полтавці зрівняли рахунок – все той же Загорулько реалізував свій вихід віч-на-віч із кіпером балканців. Асистували йому досвідчені Чеснаков і Ткачук. На останніх хвилинах гри «Ворскла» втратила хороший момент, аби здобути перемогу – Дмитро Кравченко з декількох метрів влучив у воротаря суперників.

Свій наступний матч на зборі ворскляни планують зіграти 11 лютого. Суперник – білоруський «Шахтар» із Солігорська.