17:44 22.12

73-річний лубенчанин завоював "срібло" всеукраїнського турніру зі спортивної ходьби

Анатолій Шаповалов у віці 73 років завоював срібну нагороду на змаганнях зі спортивної ходьби на дистанції дві тисячі метрів. Результат - 16:01.86 сек.

У Сумах одночасно відбулися два всеукраїнські турніри зі спортивної ходьби у закритих приміщеннях - фінал зимового Кубка України і першість на призи олімпійського чемпіона Володимира Голубничого.

У першості серед найповажніших ветеранів (за 70 років) на дистанції спортивної ходьби 2000 метрів наш земляк 73-річний Анатолій Шаповалов із Лубен завоював срібну медаль з результатом - 16 хвилин 01,86 секунди. Нашого земляка зміг випередити лише переможець - 74-річний Василь Ткачук із Києва (15:43,12).

Спортивна ходьба - один із найпопулярніших видів легкої атлетики - це справжня "ахіллесова п'ята" сучасної легкої атлетики Полтавщини. Після нашої зіркової рекордсменки України, учасниці Олімпійських ігор-1996 Тетяни Рагозіної з Кременчука, наші земляки практично не виступають у національних турнірах. Ось і цього разу у Сумах медалі зі спортивної ходьби розігрувалися у 16-ти номінаціях (на різних дистанціях і у різних вікових категоріях), а сусідню із Сумщиною - Полтавщину представляв тільки поважний ветеран із Лубен – справжній фанат спортивної ходьби, який є багаторазовим переможцем та призером всеукраїнських змагань.