10:52 01.04

"Кременчук" програв "Донбасу" третій матч фінальної серії УХЛ. ВІДЕО

Після обміну перемогами хокейний клуб "Кременчук" 31 березня програв у Дружківці "Донбасу" третій матч фінальної серії чемпіонату країни. Рахунок у серії став 2:1 на користь донеччан. Наступний матч - 2 квітня.

Донбас — Кременчук — 3:1 (2:0, 1:1, 0:0)

Шайби: 1:0 — Захаров (Сирей, Благий – 5х3), 17:41. 2:0 — Єгоров (Кочетков, Петрухно – більш.), 18:59. 2:1 — Слиш (Коренчук, Дегтярьов – більш.), 20:53. 3:1 — Сирей (Єгоров, Кочетков – більш.), 22:51.
Донбас: Царєгородцев. Кочетков - Захаров - Єгоров, Сирей – Кугут; Благий - Шафаренко - Нікіфоров, Алексюк - Яковлєвс; Лялька - Буценко - Бабинець, Побєдоносцев - Петрухно; Рамазанов - Бондарев - Німенко, Каменьков - Григорьєв.
Кременчук: Захарченко. Коренчук - Кузьмік - Слиш, Башко - Дегтярьов; Кіча - Гніденко - Петранговський, Ісаєнко - Ігнатенко; Коваленя - Гриценко - Кірющенков, Мельников - Варивода; Гаврик - Карпенко - Бойков, Савицький - Андрейків.

Перед матчем у складах обох команд відбулися зміни. За "Донбас" уперше після травми та півторамісячної паузи, вийшов на лід голкіпер Євген Царєгородцев. А у складі кременчужан через травму не грав Володимир Романенко. Через це тренерам гостей довелося провести ротацію у захисній лінії.

Перший період пройшов за територіальної переваги господарів льоду. "Донбас" із перших хвилин почав грати першим номером, змусивши кременчужан шукати щастя біля воріт суперника лише у контратаках. Нульовий рахунок тримався 17 хвилин, та наприкінці періоду "Донбас" отримав подвійну чисельну більшість. На дві хвилини були вилучені Віталій Андрейків та Юрій Петранговський. Такою перевагою підопічні Сергія Вітера скористалися сповна. Спочатку Віктор Захаров сильним кидком відкрив рахунок, а за хвилину Єгор Єгоров (команди вже грали 5 на 4) у ближньому бою переграв голкіпера кременчужан – 2:0.

На початку другого періоду прийшла черга реалізовувати чисельну більшість уже підопічним Дмитра Підгурського. Максим Слиш виявився першим на добиванні та скоротив відставання у рахунку. Щоправда, мінімальна перевага донеччан протрималася лише дві хвилини. І знову взяття воріт відбулося при грі в нерівних складах. Господарі льоду втретє у матчі покарали гостей за недисциплінованість. Перевагою в одного гравця скористався білорус Олександр Сирей. Його сильний кидок повернув перевагу "Донбасу" у дві шайби – 3:1.

У третьому періоді донеччани грали по рахунку. Команда більше приділяла уваги захисту, аніж намагалася створити небезпеку біля воріт Захарченка. За такої гри кременчужанам було дуже важко закинути бодай одну шайбу. Найреальніший шанс змінити рахунок на табло з’явився у гостей наприкінці поєдинку, коли команда отримала чергову чисельну більшість. Крім того, Дмитро Підгурський вирішив змінити Едуарда Захарченка на шостого польового гравця. Але дві хвилини у подвійній більшості не принесли ніякого результату.

Таким чином "Донбас" знову вийшов уперед в серії - 2:1. Наступну гру команди проведуть у Дружківці у неділю, 2 квітня. Початок зустрічі - о 17-й годині.