18:51 27.05

"Ворскла" вдома мінімально перемогла "Дніпро". ФОТО, ВІДЕО

В останньому домашньому матчі футбольного сезону ворскляни перемогли "Дніпро", який уперше за часи незалежності України залишає елітний дивізіон. Єдиний у матчі гол на рахунку В'ячеслава Шарпара.

Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова Влучний удар Шарпара вирішив долю гри/Фото Олега Журавльова

Ворскла — Дніпро — 1:0

Гол: Шарпар 49.

Ворскла: Шуст — Сапай, Даллку, Чижов, Пердута — Кравченко, Чеснаков (к) (Ткачук 77) — Ребенок, Шарпар, Одарюк (Мякушко 76) — Хльобас (Загорулько 70). Запасні: Сарнавський, Остапенко,  Шаповал, Саків.
Головний тренер — Василь Сачко.
Дніпро: Лунін — Польовий, Сваток, Лопирьонок, Адамюк — Нагієв (Когут 81), Чеберко — Луньов (Баланюк 46), Кочергін, Вакулко — Довбик (Ротань 64)  Запасні: Баштаненко, Чеберячко, Кожушко.
Головний тренер — Дмитро Михайленко.
Попередження: Чижов 25, Кравченко 77 — Ротань 74
Арбітр – Ярослав Козик (Мукачеве).
27 травня 2017 року. Полтава. Стадіон "Ворскла". 1900 глядачів. 19 градусів.

В останніх матчах "Ворскла" набрала хід, але чемпіонат уже підходить до завершення. На останню домашню гру сезону в гості до полтавців завітали дніпряни. У цьому сезоні ці команди зустрічалися вже чотири рази – полтавці спромоглися лише на одну нічию, решту поєдинків виграла молода команда Дмитра Михайленка.

Із Дніпра приїхав солідний десант уболівальників - кількасот людей, які почали підтримувати свою команду ще до стартового свистка. Впродовж гри вони уболівали гучніше, ніж сектор фанатів полтавців. А по завершенню зустрічі влаштували фаєр-шоу.

У першому таймі "Ворскла" виглядала трохи краще. На 29-й хвилині небезпечний момент був у Хльобаса, після того як Пердута і Ребенок обігралися "в стіночку" на лівому фланзі. Перший виконав подачу на форварда, але той - зльоту - пробив над поперечиною. На 40-й хвилині Хльобас уже створив собі момент сам – протягнув м’яч до межі штрафного майданчика та завдав удар у дальній кут, але йому трохи не вистачило влучності. Наприкінці тайму "Дніпро" гостро відповів ударом Кочергіна з "вбивчої" позиції після прострілу Чеберка - м’яч пролетів вище воріт.

Майже одразу після перерви "Ворскла" відкрила рахунок. Шарпар отримав передачу від Ребенка у центрі поля, протащив його до штрафного та пробив низом – м’яч від стійки залетів у ворота.

Під оплески уболівальників на 64-й хвилині на полі з’явився корінний полтавець Руслан Ротань, після виходу якого "Дніпро" заграв активніше. Проте небезпечний момент знову створили господарі поля. На 70-й хвилині, перед тим, як Хльобас пішов із поля, Ребенок з лівого фланга діагональною передачею вивів його на ударну позицію, але форвард влучив у сітку із зовнішнього боку воріт.

У компенсований час забити другий гол мав можливість Мякушко, але не переграв талановитого голкіпера дніпрян Луніна. "Ворскла" спокійно втримала мінімальну перевагу до кінця матчу та перед останнім туром продовжує йти сьомою. У паралельному матчі "Карпати" перемогли "Волинь" — таким чином, після поразки від ворсклян, "Дніпро" вилітає з еліти, вперше в історії новітнього українського футболу.

Статистика матчу:
Удари - 8:5
Удари в площину воріт - 2:1
Кутові - 2:4
Гольові моменти - 4:1

Дмитро Михайленко: "Ми показали слабку гру. У гравців був не найкращий емоційний стан. Але вони професіонали і повинні знаходити у собі сили, щоб демонструвати якісний футбол. "Ворскла" була ближчою до перемоги, грала більш активно у атаці. На наступний сезон я залишаюся у "Дніпрі", щоб не сталося".

Василь Сачко: "Дякую всім фанатам, які були з командою впродовж сезону. Гра вийшла цікавою, але ми не дали змогу гравцям суперника розбігтися. Окрім забитого голу, у нас було ще декілька небезпечних атак, але нам не вдалося їх реалізувати. Ця гра була до першого голу, фортуна була на нашому боці, тому ми і перемогли. На наступний сезон, я думаю, що збережеться 80% гравців, але ми спілкуємося з керівниками клубу, хочемо підсилюватися, отримати влітку нових креативних виконавців. Нам треба підсилити 3-4 позиції на наступний сезон, і тоді ми зможемо показати гарний результат".