ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

135


Акціонери ПГЗК дали згоду на випуск облігацій "Ferrexpo Finance Plc" обсягом до $750 млн

Акціонери ПрАТ "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат" (ПГЗК, Горішні Плавні), найбільшого виробника залізорудних окатишів в Україні, дали згоду на випуск облігацій пов'язаною компанією "Ferrexpo Finance Plc" на суму до $750 млн терміном до десяти років.

capital.ua

Як повідомляється в офіційній інформації ПГЗК, таке рішення прийняли позачергові збори акціонерів 18 листопада.
"Ferrexpo Finance Plc" (Велика Британія) планує випустити облігації під процентну ставку не більше ніж 11% річних і терміном розміщення не більше ніж 10 років із моменту розміщення, повідомляє "Інтерфакс-Україна".
Ринкова вартість майна або послуг, що є предметом операції, визначена відповідно до законодавства: 19 млрд 540 млн 78,5 тисяч грн за курсом НБУ на 18 листопада 2016 року. Вартість активів емітента, за даними останньої річної фінансової звітності, - 19 млрд 394,599 млн грн. Співвідношення ринкової вартості майна або послуг, що є предметом операції, до вартості активів емітента, за даними останньої річної фінансової звітності: 100,7501%

- констатується в інформації.
"Ferrexpo" у 2017 році має виплатити майже рівними квартальними платежами $ 202 млн. Потім, у першому півріччі 2018 року, компанія має погасити зобов'язання на $273 млн, зокрема 50% єврооблігацій ($173 млн), у другому півріччі 2018 року - зобов'язання на $55 млн, у першому півріччі 2019 року - другу половину єврооблігаційного боргу.
ПГЗК є основним активом котируваної на Лондонській фондовій біржі британської гірничорудної компанії "Ferrеxpo plc": вона володіє 100% акцій "Ferrexpo AG", якій, у свою чергу, належить 97,43% акцій Полтавського ГЗК, 100% Єристівського ГЗК та 99,9% Біланівського ГЗК.
Кінцевий бенефіціар Костянтин Жеваго через "Fevamotinico S.a.r.l." володіє 50,3% акцій "Ferrexpo". "Ferrexpo" - швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво та експорт високоякісних залізорудних окатишів, використовуваних у виробництві сталі. "Ferrexpo Finance Plc" є дочірньою компанією "Ferrexpo".
Група "Ferrexpo" є найбільшим виробником та експортером окатишів серед країн колишнього СРСР. Основними споживачами продукції є сталеливарні підприємства з Австрії, Словаччини, Чехії, Німеччини та інших європейських країн, а також Китаю, Індії, Японії, Тайваню та Південної Кореї.

бізнес, гроші, Жеваго, Ferrexpo, ПГЗК, облігації

За темою:

  • Багатії та злидні Полтавської міськради
  • Влада складає реєстр вільних виробничих площ у Полтаві
  • Климпуш-Цинцадзе вважає, що Полтавщина має серйозний експортний потенціал
  • Топ-5 за тиждень :